Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

Mūsų produkcija

 

Nauji produktai! 

Oro pritekėjimo langų vožtuvai Air-Box

       Šiuolaikinis žmogus, nepaisant dinamiško ir mobilaus gyvenimo būdo, vis dar daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje, tiek namie, tiek darbe, kur kaip taisyklė, daug žmonių, daug biuro įrangos, o visą tai nepadeda sukurti gero mikroklimato patalpose. Biuro ventiliacija taip pat labai svarbi, nes grynas oras gerina kraujotaką ir kraujo įsotinimą deguonimi, o tai daro tiesioginę įtaką žmogaus sveikatai ir jo darbingumui.

Daugeliui gerai žinomos patalpų vėdinimo problemos susijusios su oro apykaitos sutrikimais sumontavus sandarius plastikinius langus. Šios problemos sprendimas dažnai reikalauja brangios įrangos panaudojimo ir nemažų išlaidų jos montavimui bei eksploatavimui.

Anksčiau projektuojant daugiabučius ar nuosavus namus buvo numatyta natūrali ventiliacija t.y. kai oras į patalpas patenka dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius langus pažeidžiama projektinė oro apykaita. Tai lemia namuose atsirandančias problemas, tokias kaip: pelėsis, rasojantys langai.

Vėdinant patalpas atidarius orlaides netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas. ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

Mes siūlome profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją Jūsų namuose!

       Oro pritekėjimo įrenginiai - AIR-BOX vožtuvai, užtikrina norminę oro              apykaitą, kai langai uždaryti, tuo pačiu išsaugant visus sandarių                                          plastikinių (PVC) langų pranašumus!

 

Air-Box langų vožtuvas

   

       Kompanija Air-Box yra šiuolaikinių, patikimų, efektyvių ir nebrangių ventiliacinių vožtuvų gamintoja. Toks langų vožtuvas montuojamas ant lango rėmo arba varčios. Vožtuvas nedarko lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo. Oro pritekėjimo vožtuvas sukuria tinkamą oro mikroklimatą per daug neatvėsindamas  patalpų. 


Moderni konstrukcija neleidžia kartu su oro srautu į patalpas patekti gatvės dulkėms!

    

Tvarkinga ventiliacija patalpose - tai pagrindinis faktorius, kuriant sveiką atmosferą. Dažnai namų ventiliacija tampa problema. Ypač tada, kai langai patalpose sumontuoti vienas prieš kitą ir vėdindami patalpas sukuriame skersvėjį. Žinoma, kad natūrali patalpų ventiliacija, kai langai uždaryti, praktiškai nefunkcionuoja. Tai ypač pastebima pastatuose, statytuose panaudojant monolitinio gelžbetonio konstrukcijas, tačiau ir kotedžų ventiliacija gali sudaryti problemų, nes atidarant langų orlaides padidėja šilumos nuostoliai bei atitinkamai patalpų šildymo sąnaudos, padidėja triukšmo lygis, o atsiradęs skersvėjis sukelia diskomfortą ir nejaukumo jausmą.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Siūlome apsisaugojimo nuo vabzdžių skirtą priemonę, kuria lengvai uždengsite langus ir duris, nesumažindami šviesos ir gryno oro srauto patalpose. Siūlome kelių tipų apsaugas langams ir durims. Bendradarbiaujame su aukščiausios kokybės standartus atitinkančia įmone "Destinus".

Roletinis tinklelis nuo vabzdžių 

 

 

 

 • Tinklelis turi fiksacijos mechanizmą, kuriuo galėsite lengvai nuleisti ar pakelti tinklelį.
 • Tvirtinimo mechanizmas-baltos ir rudos spalvos, tinklelis-pilkos spalvos.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.
 • Tinkelis montuojamas iš išorės.
 • Garantuota apsauga nuo vabzdžių.
 • Lengvai prižiūrima.

Tinkelis-rėmelis

 • Tvirtinimas specialiais kabliukais lango ar durų išorėje.
 • Tvirtinimo mechanizmas-baltos, rudos, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos. Tinklelis-pilkos spalvos.
 • Rekomenduojamas maksimalus dydis - 2 m^2.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.

 Tinklelis durims

 • Tvirtinamas vyriais išorinėje namo dalyje.
 • Automatinis durų sugrįžimas į pradinę poziciją įėjus ar išėjus pro duris.
 • Tvirtinimo mechanizmas- baltos, rudos, tamsiai pilkos spalvos ar medžio imitacijos. Tinklelis-pilkos spalvos.
 • Rekomenduojamas maksimalus aukštis- 2.3 m, plotis-1.5m.
 • Aliuminio profilio konstrukcija.

Produkcijos sertifikatai