Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

Sveiki atvykę į mūsų svetainę!

"LANGŲ REMONTO KOMANDA"


 

  Mėgėjai kuria, o profesionalai tobulina!

   Siekdami suteikti kokybiškas paslaugas, laikomės auksinės taisyklės: įsivaizduojame save kliento vietoje!

Teikiame profesionalias langų serviso paslaugas !

Dūmų - smalkių detektorių įrengimas namuose !

 

 

KAS YRA LANGŲ TARPINĖS?

KAS YRA VENTILIACINIAI VOŽTUVAI?

Lango tarpinės arba tarpikliai - tai sandarinimo juostos, nuo kurių priklauso lango sandarumas, vadinasi – garso bei šilumos izoliacija. Iš vienos pusės jos sulaiko šiltą patalpos orą, kad šis neišeitų į lauką, o iš kitos pusės - neleidžia patekti į patalpą drėgmei. Jei ketinate įsigyti naujus langus, į jų komplektaciją sandarinimo tarpinės paprastai būna jau įtrauktos. Tačiau galite rinktis ir kitą variantą – atnaujinti jau sumontuotus senesnio modelio langus, taip padidindami jų energetinį efektyvumą ir užtikrindami, kad namuose nešvilpaus nepageidaujami vėjai.

Pagrindinis tarpinių rūšiavimo kriterijus yra medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Šiuo metu rinkoje galima rasti poroloninių, poliuretaninių, polivinilchloridinių bei guminių sandarinimo tarpinių.

Pats populiariausias tarpinės profilis yra D formos, kadangi jis gali padengti 3-7 mm pločio plyšius. Kokia tarpinė reikalinga, kiekvienu atveju priklauso nuo lango rėmuose esančių griovelių formos ir dydžio. Jei griovelis lygus, puikiai tiks stačiakampio formos putų poliuretaninė tarpinė.

Tobulėjant technologijoms, rinkoje jau galima rasti ir naujos kartos tarpinių. Kompanija Schlegel tarpinių gamyboje naudoja ilgametės praktinio darbo patirties dėka sukurtą unikalią medžiagų kombinaciją. Nenutrūkstantys tyrimai ir pastovus tobulinimo procesas kartu su gaunamų medžiagų kontrole ir išleidžiamos produkcijos kokybės kontrole sukūrė vieną patikimiausių sandarinimo sistemų pasaulyje - sistemą Q-LON. Gautos tokios techninės charakteristikos, kurių neįmanoma pasiekti naudojant tarpinių gamyboje kitas medžiagas. Tai suteikia lemiamus privalumus eksploatuojant šiuos gaminius ekstremaliose sąlygose.

Q-LON tarpinių gamyboje naudojamos poliuretano putos, kurios sudaro profilio šerdį, yra itin elastinga medžiaga, lengvai atgaunanti savo pirmykštę formą esant net labai žemai temperatūrai. Ypatingas ir lygus polietileninis tarpinių paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, sudėtingų oro sąlygų ir teršalų. Be to – jis atsparus bet kokioms valymo priemonėms, taigi tarpinių priežiūrai nebūtini specialūs valikliai, kurie sudėtyje neturėtų šveičiamųjų dalelių, balinimo ar rūgštinių elementų.

Dėl šių tarpinių viduje esančio stiklo pluošto siūlo arba polipropileno intarpo, profilis nesideformuoja, todėl jį lengva įterpti į griovelį. Taip pat Schlegel tarpinės išsiskiria šiais požymiais:

  • estetiška      išvaizda;
  • netgi      veikiama labai žemos temperatūros medžiaga lengvai atgauna savo pradinę      formą;
  • puikiai      sulaiko šilumą (perdavimo koeficientas 0,033 W/mk);
  • gera      garso izoliacija;
  • lengva      greitai ir nesunkiai įterpti, nereikia tarpinės įpjauti kampuose;
  • nesilikonizuota,      neturi kvapo, nekeičia spalvos;
  • neapsunkina      uždarymo, atspari trynimui.

 

Kas yra ventiliaciniai vožtuvai ?

 

Anksčiau projektuojant daugiabučius ar nuosavus namus buvo numatyta natūrali ventiliacija t.y. kai oras į patalpas patenka dėl langų nesandarumo, bei prie kiekvieno lango buvo įmontuota vertikali orlaidė, kuri užtikrindavo patalpų ventiliaciją. Sumontavus sandarius plastikinius langus pažeidžiama projektinė oro apykaita. Tai ir lemia namuose atsirandančias problemas, tokias kaip: pelėsis, rasojantys langai, blogas poilsis. Ventiliacija patalpose turi vykti visas 24 val per parą. O ne kaip daugelis mano užtenka kambarį pravėdinti valandą ar dvi .

Mes rekomenduojame  profesionalų išbandytą metodą norint pagerinti oro mikrocirkuliaciją Jūsų namuose ar biure!

 Kompanija yra šiuolaikinių, patikimų, efektyvių ir nebrangių ventiliacinių vožtuvų gamintoja. Toks langų vožtuvas montuojamas ant varčios. Vožtuvas nedarko lango išvaizdos ir apsaugo jį nuo rasojimo. Oro pritekėjimo vožtuvas sukuria tinkamą oro mikroklimatą per daug neatvėsindamas  patalpų. 

Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje, lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kt. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų.

Jei langas veikia gerai, jis yra sandarus, net menkiausias šaltis nepateks į patalpą. Jei pastebėjote, kad iš lauko sklinda nemaloni vėsa, tai reiškia Keičiantis sezonui, langus būtina sureguliuoti, sutepti ir išvalyti judančias furnitūros detales aerozolinias , nerūgštiniais tepalais.


KADA LANGĄ JAU BŪTINA REGULIUOTI?


Kad langą būtina reguliuoti, padės suprasti jo nesandarumas – lango apačia užklius atidarant arba uždarant. Kitas požymis – rankenėlė užsilenkia labai sunkiai arba visai neužsilenkia., kad lango varčia yra netinkamoje pozicijoje rėmo atžvilgiu, todėl būtinas lango reguliavimas. Nepamirškite prieš šaltajį sezoną pasikeisti ir lango guminių tarpinių. Pakeitus  gumines tarpines , kurių tarnavimo laikas nuo 5 iki 7 metų, vokiškomis „Schlegel“ poliuretano tarpinėmis, kuri atspari drėgmei,ultravioletiniams spinduliams, temperatūrų režimui, aukšta garso izoliacija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, žemas šilumos laidumo kooficientas – K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.Taip sutaupysite šilumą ir savo pinigus

„Langų remonto“ komanda atlieka langų, durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacijos vožtuvų, varčios fiksatorių,                         ( priešisilaužiminiai užraktai) apsaugančių Jūsų langus ir balkono duris nuo žaibiškos vagystės ir įsilaužimų, įstatymo darbus.

 

Pastaruoju metu plastikinių langų ir durų keitimas tapo mažiau aktualus. Šiuo metu atsirado didesnis langų ir durų remonto poreikis. Atlikti senesnių plastikinių ir medinių langų remontą yra daug pigiau negu pakeisti juos naujais. Langus ir duris reikia teisingai eksploatuoti ir prižiūrėti, o atsiradus rimtesniam gedimui, jį turi pašalinti patyręs profesionalas.

         Ne kiekvienas meistras sugeba išsiaiškinti gedimo priežastį ir parinkti tinkamiausias medžiagas kokybiškiems remonto darbams atlikti. Komanda atlieka langų ir durų  sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, užsifiksuojančių durų rankenėlių bei rankenėlių su apsauga nuo vaikų montavimo darbus.

Mūsų specializacija-plastikinių langų servisas

  • Teikiame langų ir durų remonto paslaugas
  • Atliekame savo darbą kokybiškai, profesionaliai ir operatyviai
  • Kiekvienai savo paslaugai suteikiame garantiją


Tam, kad langai funkcionuotų tinkamai, jie turi būti reguliuojami ir sutepami bent kartą per metus.

Laikantis šios taisyklės yra mažesnė gedimų atsiradimo tikimybė.

Laikui bėgant sumontuotus langus veikia daugelis skirtingų išorinių veiksnių: karštis, šaltis, vėjas... Lango rėmas nežymiai „pasėda“ lyginant su pradiniu montavimo aukščiu,todėl sutrinka sklandus lango varstymas. Taip pat, darosi sunkiau pasukti rankeną, girdimas lango konstrukcijos (furnitūros) traškesys, stringa lango uždarymo mechanizmas, prarandamas lango sandarumas. 

Dažna gedimų priežastis-nekokybiškai atlikti langų montavimo darbai.

Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas lango konstrukcijos reguliavimas, furnitūros valymas ir sutepimas. Mūsų komanda profesionaliai atlieka visus reikalingus darbus.


Nenorite, kad namuose įsiveistų pelėsis? 

Pasirūpinkite savo plastikinių langų sandarumu!

 

Pelėsis namuose yra ne tik erzinanti, bet ir sveikatai kenkianti problema. Norint jo atsikratyti, tenka įdėti nemažai pastangų ir naudoti specialias priemones, tačiau nepašalinus pelėsio atsiradimo priežasčių jis būtinai sugrįžta. Žmonės, kurių namuose veisiasi pelėsis, turėtų įvertinti savo PVC langų būklę. Gali būti, kad jiems jau reikia priežiūros ir dėmesio.Bet kaip teisingai prižiūrėti PVC langus ir kaip pro juos į namus gali patekti pelėsis?

  

Pelėsiui būtina drėgmė. Nauji, tvarkingai įrengti PVC langai drėgmės nepraleidžia, tačiau su laiku ištrupa montažinės putos, tarp lango ir palangės profilio atsiranda mažyčiai tarpai, susidėvi guminės tarpinės. Iš pradžių pastebėsite, kad langai pradėjo rasoti, namuose padaugėjo drėgmės, o greitai atsiras ir pelėsis. Norint to išvengti, PVC langus būtina tinkamai prižiūrėti.

 

Guminės langų tarpinės dėvisi nuo naudojimo. Jos nuolat deformuojasi darinėjant langus, joms tenka ištverti ir besikeičiančią lauko temperatūrą, kintančią oro drėgmę. Gumines tarpines būtina valyti bei bent du kartus per metus sutepti, kad jos išsaugotų savo elastingumą. Tačiau net ir teisingai prižiūrimos jos amžinai netarnauja – praėjus 5-7 metams tarpines reikės keisti. Kuomet šis laikas ateis, specialistai pataria nesirinkti guminių tarpinių.Vokiškos poliuretano tarpinės yra kur kas ilgaamžiškesnės ir mažiau priežiūros reikalaujantis pasirinkimas. Specialistai rekomenduoja vokiškas „Q- Lon“ poliuretano tarpines, nes jos yra atsparios drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja papildomos priežiūros ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Šios tarpinės vidutiniškai tarnauja apie 21 metus, o dažnai ir kur kas ilgiau.

  

Kartais galite pastebėti, kad langas nebe užsidaro lengvai – jaučiasi, kad kažkas mechanizme kliūva. Tuomet reikia sureguliuoti varčią. Šį darbą galima atlikti ir patiems, bet geriau patikėti specialistams, kurie gali įvertinti lango sandarumą ir tuo pačiu pašalinti kitus trūkumus. Būtina nepamiršti, kad izoliacinės montažinės putos nėra amžinos ir laikui bėgant jos pradeda trupėti, todėl keičiantis metų laikams reikėtų įsitikinti, kad neatsivėrė plyšiai tarp lango ir palangės profilio ar sienos.

  

Išvengti pelėsio namuose padeda ir efektyvus patalpų vėdinimas. Oro pritekėjimo langų vožtuvai yra bene geriausias pigus ir lengvas pasirinkimas, norint pagerini patalpų ventiliaciją. Jie yra lengvai montuojami, tačiau veikia labai efektyviai – išlaiko aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuoja santykinę oro drėgmę. Taip nebus sudaryta paranki terpė pelėsiui veistis.

  

Plastikinių langų priežiūra nėra tokia jau sudėtinga. Tereikia laiku pastebėti, kad kai kurie elementai dėvisi ar pradėjo netinkamai veikti. Priežiūros darbus geriausia patikėti specialistams. Komanda teikia įvairias langų priežiūros ir remonto paslaugas. Firmos meistrai gali sureguliuoti langų bei durų sandarumą, atidarymo mechanizmo veikimą, sumontuoti naujas vokiškas „Schlegel“ firmos „Q- Lon“poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvus bei nuo žaibiškos vagystės apsaugančius varčios fiksatorius.

 

Visiems darbams suteikiama 2-jų, o „Schlegel“ tarpinėms – net 5 metų garantija.   Taip pat teikiama lango stiklų valymo paslauga. Dirbame visoje Lietuvoje.